Dječji Vrtić Potočić - Jalžabet
Photo
Radne navike djece nekada i danas

Projekt je bio zamišljen kao suradnja sa Udrugom žena u Kelemenu gdje su se djeca učila poslovima koje su nekada unutar svojih obitelji uobičajeno obavljala. Sa početkom projetka za suradnju sa nama su se počele interesirati ostale udruge i institucije koje djeluju na području općine Jalžabet.

Kako je nastao naš vrt

Potaknuti vizijom vrtića o stvaranju i suživotu sa prirodom krenuli smo u ostvarenje našeg vrtićkog vrta , kojeg smo zasadili povrćem,cvijećem i začinskim biljem.Da bismo to ostvarili trebali smo pomoć šire zajednice Općine Jalžabet , koja se svesrdno i odazvala našem pozivu.  Vrt prekrasno napreduje na veselje djece , odgojitelja i roditelja.

Upoznajemo zemlje svijeta

Rad na projektu „UPOZNAJEMO ZEMLJE SVIJETA“ započeo je izradom karte svijeta te izradom karakteristika svakog kontinenta – ljudi, životinja, poznatih građevina, prevoznih sredstava, prirodnih posebnosti.

Dječji Vrtić POTOČIĆ - Jalžabet
Potok 16, 42203 Jalžabet
Tel: 042/647-016

Vrtic Potocic
Created by Point d.o.o. Copyrights by Dječji vrtić Potočić - Jalžabet 2015. All rights reserved.